

Hemelvaart & Pinksteren vol Smaak – Aspergemenu & High Wine
🌿 Aspergemenu met Hemelvaart – 29 mei
Het witte goud is terug!
Asperges zijn weer in het seizoen – en dat vieren we op donderdag 29 mei met een bijzonder diner. Onze chef serveert een feestelijk 5- of 7-gangenmenu waarin asperges in de hoofdrol staan. Denk aan zachte smaken, frisse combinaties en pure voorjaarsingrediënten.
Of je nou houdt van de klassieke bereiding of juist verrast wilt worden met iets nieuws – dit menu laat zien hoe veelzijdig asperges zijn.
🍷 Natuurlijk hebben we ook een paar mooie wijnsuggesties voor je klaarstaan, die de gerechten perfect aanvullen.
Dit wil je niet missen – reserveer snel je tafel, want vol is vol!
🥂 High Wine met Pinksteren
Zet het vast in je agenda:
Tijdens het Pinksterweekend (zaterdag 7, zondag 8 en maandag 9 juni) serveren we een feestelijke High Wine.
Geniet van een selectie kleine, verfijnde gerechtjes uit onze keuken, gecombineerd met mooie bijpassende wijnen. Perfect voor een ontspannen middag met vrienden of familie.
🧀🥖🍷 Gezellig, smaakvol en nét even anders dan anders.
Meer info volgt binnenkort, maar reserveren mag alvast!
📍 Praktische info
-
📅 Datum aspergemenu: Donderdag 29 mei (Hemelvaartsdag)
-
📅 Datum high wine: Zaterdag 7 juni, Zondag 8 juni, Maandag 9 juni (Pinksterweekend)
-
🍽️ Aantal gangen aspergemenu: 5 of 7
🍽️ Aantal gangen high wine: 4 proefglazen met bijpassende wijnen -
🕕 Tijd: vanaf 12:00
-
📍 Locatie: Gedempte Oude Gracht 46
-
📞 Reserveren: 023-7370618
-
💌 Vragen? Stuur ons gerust een berichtje